گام شانزدهم : مطالعه ، یادگیری ، کسب تجربه و تکرار

آموزش چگونگی بازی کردن ، اتصال به سرور ، ساخت هیرو تا بالا بردن سطح هیرو و هر آنچه باید درباره ی این بازی بدانید
ارسال پست
Linuxs
پست: 203
تشکر کرده: 10
تشکر شده: 146

گام شانزدهم : مطالعه ، یادگیری ، کسب تجربه و تکرار

پست توسط Linuxs » یک شنبه 2 اردیبهشت 1397, 10:00 am

همانطور که در گام های قبل خواندید شما در راستای ورود به اینسهایی با سطح بسیار بالاتر نصبت به سطح آیتم های خود هستید که با تعداد بالاتری از شرکت کنندگان در تیم و یا رید شما می باشد.
بهتر است بدانید تمام تاکتیک های اینس ها در حالت 25 نفره و یا 10 نفره مانند یکدیگر است و تغییرات کمی در حالت قهرمانانه heroic در این 2 تعداد یعنی 10 و 25 نفره وجود دارد.
مهمترین نکته ای که شما را در سبک PVE به یک بازیکن حرفه ای تبدیل می کند این است که تاکتیک تمامی اینس های اصلی در تمامی سطح ها بدانید. این اینس ها 3 اینس Trial of the Crusader معروف به مخفف خود یعنی TOC ، اینس Ruby Sanctum معروف به مخفف خود یعنی RS و پرطرفدارترین اینس با بالاترین و بیشترین تعداد آیتم در بالاترین سطح cecrown Citadel معروف به مخفف خود یعنی ICC می باشد.
شما می توانید تاکتیک تمامی باس های این 3 اینس را در صفحه مخصوص این اینس ها در فروم یعنی Dungeons and Raids مطالعه نمایید.
اینس TOC دارای 5 باس ، RS دارای 4 باس و ICC دارای 12 باس می باشد که شما می توانید به راحتی با مطالعه کامل تاپیک تمامی این 21 باس و مشاهده ویدئو این باس ها می توانید به سطح بالایی در سبک PVE  از لحاظ تجربی و آگاهی از تاکتیک برسید اما این به تنهایی کافی نیست زیرا بازیکنی بهتر است که بتواند بیشترین بازدهی را نسبت به آیتم های خود داشته باشد.
بطور مثال شما 2 هیرو میج را فرض کنید که سطح یکی از آن ها 5300 و دیگری 6300 می باشد. قطعاً قدرت آسیب برسانی میج 6300 باید چند برابر بیشتر از 5300 باشد اما اگر فردی که این هیرو را دارد مهارت کافی نداشته باشد و یا اصلاً با این هیرو بازی نکرده باشد حتی از فردی که بازی بسیار بهتری و تجربه بیشتری در کلس میج در سطح 5300 دارد نیز کمتر آسیب رساند و این به معنای بازده بسیار پایین می باشد.

 این تنها یک مثال ساده از بازدهی بر اساس سطح مهارت شما دارد پس باید بدانید که شما هرگز نمی توانید در یک زمان کوتاه به سطح بازی یک بازیکن که سال ها تجربه در این کلس را دارد برسید اما می توانید با تمرین سرعت این پیشرفت را افزایش دهید.
این تمرین ها برای کلس های تانک می تواند تکرار زیاد اینس ها برای تجربه بیشتر برای چگونگی حفظ درصد تهدید و یا آزمون عملی مطالعات خود در تاکتیک های خاص باشد و برای هیلر ها نیز می تواند با شرکت در همین اینس ها سرعت عمل در اعمال هیلینگ را نیز افزایش دهد.
اما برای کلس هایی که قدرت آسیب رسانی دارند و بیش از 60% افراد یک گروه معمولاً در این سبک هستند محلی برای تمرین کردن به نام Dummy  در شهر های اصلی وجود دارد.

Dummy ها یک سیبل برای تمرین بیشتر بازیکنان در کلس های آسیب رسان است که در سبک های مختلف و حالت های مختلف قرار دارد :

تصویر

این دامی ها ثابت و بدون تحرک هستند و در 4 سبک هستند :

دامی اول Grandmaster : این دامی دارای میزان سلامتی کمتر از 35 درصد برای آزمایش قدرت هاییست که در زیر 35 درصد فعال می شوند:
تصویر

دامی دوم Master : این دامی دارای میزان سلامتی کمتر از 50 درصد برای آزمایش قدرت هاییست که در زیر 50 درصد فعال می شوند:
تصویر

دامی سوم Expert : این دامی دارای میزان سلامت 100 درصد می باشد و قدرت نفوذ پذیری آن بر اساس باس ها در حالت معمولی می باشد:
تصویر

دامی چهارم Heroic : اصلی ترین دامی دارای میزان سلامت 100 درصد و قدرت نفوذپذیری بر اساس باس ها در حالت قهرمانانه Heroic :
تصویر

شما می توانید با تمرین بر روی این دامی ها و بررسی میزان قدرت آسیب رسانی خود از طریق افزونه های بررسی کننده زیر ، میزان بازده خود را بالا ببرید :
معرفی افزونه Recount 
معرفی افزونه Skada  

در سبک PVP نیز شما برای تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای ابتدا باید با تمامی 10 کلس آشنا باشید و بدانید که کدام کلس دارای چه جادویی می باشد و راه مقابله با آن را بر اساس پیشبینی آن جادو پیدا کنید.
اینکار نیز نیاز به تجربه زیادی دارد و برای اینکار باید در Battleground ها و آرنا های تیمی زیادی شرکت کنید تا به سطح بالایی از آگاهی نسبت به حریف خود برسید.

پس توصیه اصلی ما به شما مطالعه فروم در سبک PVE و PVP برای بالا بردن مهارت شما در تمامی زمینه ها می باشد.
به یاد داشته باشید که روند یادگیری شما مانند پله های یک نردبان است و باید آنان را یکی یکی طی کنید و بیاموزید پس همیشه سعی کنید در سبک PVE برای یادگیری از اینس ها در حالت معمولی و حتی 10 نفره شروع کنید و سپس به سبک 25 نفره معمولی رفته و پس از یادگیری و گذراندن تمامی اینس ها در این حالت سپس به اینس های 10 نفره در حالت Heroic بروید تا تجربه کافی را داشته و تجربیات جدیدی نیز کسب کنید.
ارسال پست

بازگشت به “آشنایی با بازی World of warcraft”